Вітаємо переможців Чемпіонату України з судномодельного спорту 2023

Судномоделісти Чернівецького центру юних техніків імені Леоніда Костянтиновича Каденюка повернулись з Київа з найвищими нагородами.

Можарівський Анатолій – Чемпіон України в класі моделей С8. Починав Анатолій з простого на вигляд пінопластового вітрильника і за роки дійшов до вітрильника, настільки складного, що за нього присудили І місце на головному Чемпіонат України з судномодельного спорту.

Його керівник, наставник, тренер – Павлюк Олександр Іванович – срібний призер Чемпіонату Федерації судномоделізму і судномодельного спорту України.

Чемпіонат України з судномодельного спорту (моделі секції С) проходив 5 травня 2023 року в стінах Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді м. Київ.

За перемогу змагались учасники з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської, Тернопільської областей, міста-Героя Маріуполя та м. Києва.

Було представлено понад 180 моделей.

Вітаємо наших переможців та бажаємо успіхів і в подальшому, на вас вся надія, адже це єдиний гурток в області де діти можуть навчатись судномоделізму.

Чернівецький центр юних техніків імені Леоніда Костянтиновича Каденюка
Офіційне інтернет-представництво