Участь у обласних змаганнях з радіоелектронного конструювання 2023

26 січня 2023 року на базі Чернівецького обласного центру науково технічної творчості учнівської молоді (ЧОЦНТТУМ) відбувся обласний етап всеукраїнських змагань з радіоелектронного конструювання.
В змаганнях взяли участь 18 учасників з них 4 вихованці Чернівецького центру юних техніків ім. Л. К. Каденюка (керівники Козак М.В. та Руснак М.С.).
Змагання проводилися у трьох вікових групах: (молодша – вік з 12 до 15 років; старша – вік з 16 до 18 років і студентська молодь –  вік з 18 до 23 років включно). Змагання складалися з теоретичного заліку, практичної роботи і захисту домашньої роботи.

Цього разу організатори змогли провести змагання очно, що нарешті дозволило вихованцям знову продемонструвати свої вміння в пайці плат.

Юних радіоконструкторів, що посіли призові місця було нагороджено цінними подарунками, різноманітними електронними наборами для самостійної збірки та Іграшка-сувенір «Артошка», яку надав спонсор даного заходу приватне підприємство яке думає про майбутнє покоління фахівців радіоелектронної промисловості у Чернівцях – ПП “АРТОН” http://arton.com.ua/

За результатами змагань учасники вибороли наступні місця:

І місце – Засимович Богдан (старша категорія);

І місце – Балицький Даниїл (молодша категорія);

ІІ місце – Ільніцький Олександр (молодша категорія);

ІІІ місце – Мандрик Андрій (молодша категорія).

Чернівецький центр юних техніків імені Леоніда Костянтиновича Каденюка
Офіційне інтернет-представництво