Вихованці на Чемпіонаті України поповнили скарбничку нагород на 13 кубків

З 1 по 5 червня в на аеродромі в с. Чемер, Чернігівської області проходили Чемпіонат України та Кубок України ім. О. Захарова

Чемпіонат проходив за сприяння Міністерства молоді і спорту та Федерації авіамодельного спорту України.

Вихованці Чернівецького центру юних техніків імені Л.К. Каденюка вдало виступили на цих змаганнях поповнивши скарбничку нагород на 13 кубків.

Чемпіонами в класах F-1-А, F-1-B, F-1-H, F-1-G стали Садовяк Андрій, Косило Олексій, Садовяк Андрій, Отрешко Єлизавета, відповідно Пухальська Яна посіла – 2 місце в класі F-1-B

Косило Олексій в Класі F-1-B набрав таку кількість балів, які дали змогу йому змагатися з дорослими і відомими спортсменами. Олексій посів 2 місце серед дорослих спортсменів.