ГУРТОК АВІАМОДЕЛЮВАННЯ

Керівники гуртків Ігор Віталійович Олійник та Олександр Валентинович Солонецький. Гурток представляє один з найпоширеніших видів технічної творчості, що допомагає ознайомитися зі світом авіації.

ГУРТОК СУДНОМОДЕЛЮВАННЯ

Єдиний в області гурток з судномоделювання. Судномоделювання і судномодельний спорт один із найцікавіших напрямів науково технічної творчості учнівської молоді.

ГУРТОК ПРОГРАМУВАННЯ

Вихованці гуртка беруть участь у міських та обласних конкурсах з інформатики, комп’ютерного дизайну, стаючи переможцями та призерами.

Фотостудія "Погляд"

Фотоаматорство– один з найпоширеніших і найпопулярніших різновидів мистецтва, яким захоплюється учнівська молодь.

ГУРТОК КОСМІЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ

Гуртківці вивчають конструкцію ракетно-космічної техніки, принципи та фізичні закони її функціонування, виготовляють моделі та макети космічної техніки.

ГУРТОК МАЙБУТНІ МОДЕЛІСТИ

Метою гуртка є розвиток у дитини уяви, технічного мислення, фантазії, конструкторських здібностей, завдяки вміння застосовувати теоретичні знання на практиці.

ГУРТОК АВТОТРАСОВЕ МОДЕЛЮВАННЯ

Цей масовий і захоплюючий вид спортивно-технічної творчості, спрямований на створення моделей автомобілів для перегонів, в останні роки став одним із найпопулярніших серед школярів.

ГУРТОК РАДІОЕЛЕКТРОННЕ КОНСТРУЮВАННЯ

Один із старіших видів дитячої та юнацької науково-технічної творчості. Радіоаматорство – перший крок учнів до пізнання основ спеціальностей, пов’язаних із радіотехнікою й електронікою.

ГУРТОК ДИЗАЙН

Формування знань про образотворче і декоративно-ужиткове мистецтво, розвиток творчих здібностей, художньо-естетичного смаку – все це отримують гуртківці на заняттях з дизайну.

ГУРТОК ОСНОВИ КОСМОНАВТИКИ

Єдиний в області гурток космічного напряму. Тематика гуртка-науково-технічні проблеми космонавтики.

ГУРТОК СВІТ АСТРОНОМІЇ

Астрономія завжди приваблювала глибиною і загадковістю Всесвіту, можливістю на власні очі побачити дивовижний світ небесних явищ і світил.

УКРАЇНСЬКОГО АЕРОКОСМІЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ «СУЗІР’Я»

Міський центр Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я».

Чернівецький центр юних техніків імені Леоніда Костянтиновича Каденюка
Офіційне інтернет-представництво