Керівник гуртка Олександр Іванович Павлюк.

Єдиний в області гурток з судномоделювання.
Судномоделювання і судномодельний спорт один із найцікавіших напрямів науково технічної творчості учнівської молоді. Незважаючи на складний технічний рівень гуртка він користується неабиякою популярністю серед підлітків. Гуртківці проектують і виготовляють моделі суден від найпростіших до складних які беруть участь у змаганнях конкурсах виставках різного рівня.

 

Заходи юних судномоделістів на День міста.

Команда судномоделістів клубу гідно представляє Чернівецьку область на Всеукраїнських змаганнях з судномодельного спорту в різних класах моделей, неодноразово виборюючи призові місця.
Судномоделісти КЮТ «Кварц» були основними співорганізаторами Першостей України з судномодельного спорту, що проходили в Чернівцях у 2006 році та в таборі «Лунка» (Чернівецька область) у 2007 році.

 

 

Першість України з судномодельного спорту, Лунка, 2007 р.

З 1997 року судномоделісти клубу плідно співпрацюють з ветеранами-підводного флоту, організовуючи та проводячи військово-патріотичні заходи.

101 рік підводному флоту

Результатом співдружності із ветеранами моряками підводниками стало проведення табірних зборів судномоделістів «ЮНГА». Вперше такі табірні збори були проведено на березі р.Дністер в селі Дністрівка у 2001 році.

 

 

 

Дністрівка – 2001

Крім занять з морської справи програми зборів включали й екскурсії історичними місцями краю. По закінченню зборів відбулася Посвята в ЮНГИ. Кожний учасник отримав диплом.
Наступні табірні збори «ЮНГА» 2002 та 2003 років проходили на р. Дністер на базі рятувальної станції м. Ново-Дністровськ. На цих зборах до програми підключилися байдарочники із показовими виступами, радіокеровані моделі демонстрували судномоделісти клубу.

р. Дністер, база рятувальної станції м. Ново-Дністровськ 

Збори наступних років проходили на базі відпочинку „Аква+”.

Чернівецький центр юних техніків імені Леоніда Костянтиновича Каденюка
Офіційне інтернет-представництво